KOLEKCJA SIEMATIC
URBAN

Stwórz własną oazę spokoju we wnętrzu swojego domu. Kolekcja mebli SieMatic Interiors prezentuje się zarówno w sposób żywy, luźny, jak i niekonwencjonalny. Połączenie otwartych i zamkniętych przestrzeni do przechowywania, nowoczesnych, elastycznych rozwiązań szafek modułowych i szlachetnych materiałów, czynią tę kolekcję tak nietuzinkową, a przy tym harmonijnie integrującą się z otoczeniem.

URBAN 1

SIEMATIC 29
WIELE FUNKCJI NA NIEWIELKIEJ POWIERZCHNI

Kolekcja SieMatic 29 umożliwia wyjątkowo elastyczne, intuicyjne planowanie przy użyciu pojedynczych mebli – takich jak wielokrotnie nagradzany, reinterpretowany, tradycyjny bufet kuchenny. Ten wszechstronny ponadczasowo elegancki mebel jest wizytówką kolekcji Urban i jednocześnie oddaje hołd naszej własnej historii.

URBAN 2

MIEJSKI CHARAKTER
W HARMONIJNYM POŁĄCZENIU Z NATURĄ

Zaskakująca i niekonwencjonalna koncepcja kuchni SieMatic Urban, której obszar roboczy wtapia się w panoramę ogrodu. Wnętrze asymiluje zieleń, w harmonijny sposób łącząc motyw natury i nowoczesne technologie. Ta otwarta aranżacja niemal zaciera granice pomiędzy wnętrzem, a tym co jest na zewnątrz, łączy umysł i serce, pracę i relaks, profesjonalną funkcjonalność i domowe ciepło.

Zainspiruj się

KAŻDA OSOBOWOŚĆ TO INNA KUCHNIA

foto1foto2foto3

ZOBACZ NASZE BROSZURY, KTÓRE POMOGĄ CI DOBRAĆ
ODPOWIEDNI STYL I ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas