KOLEKCJA SIEMATIC
PURE

Przygotuj w swoim życiu więcej przestrzeni na czystą przyjemność.
Elementarna prostota i czystość formy – uniwersalny styl kolekcji SieMatic Pure zabierze Cię w drogę twórczej ekspresji, oferując koncepcje przestrzeni, w których meble kuchenne stanowią doskonałe, a przy tym dyskretne dopełnienie architektury całego wnętrza. Skrupulatnie zaprojektowane formy, starannie dobrane kolory i minimalistyczne podejście do ozdób, tworzą razem atmosferę kojącej równowagi. W takim pomieszczeniu można ujawnić swoją osobowość, ponieważ w centrum uwagi znajduje się człowiek, nie meble.

PURE 1

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
MINIMALISTYCZNY DESIGN WYMAGA MAKSYMALNEJ PRECYZJI

W kuchni toczy się życie: w niej gotujemy, sprzątamy, spędzamy czas z bliskimi. To intensywnie eksploatowana przestrzeń, która wymaga szczególnie starannego zaaranżowania.
W kuchniach Nolte możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – masz pewność, że nasze meble doskonale sprostają nawet najbardziej intensywnemu użytkowaniu.
Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz niezawodnym materiałom kuchnie Nolte tworzą funkcjonalną, trwałą i przyjazną przestrzeń do wspólnego życia.

PURE 2

SIEMATIC SLX PURE
KUCHNIA W ŚWIETLNEJ OPRAWIE

Fronty nowej kuchni SieMatic charakteryzują się subtelną formą, wyszukanym wzornictwem i wygodą towarzyszącą otwieraniu szuflad. Za tym ostatnim stoją na nowo przemyślane i opracowane listwy uchwytowe. Innowacyjne rozwiązanie to idealny kąt wycięcia, dający użytkownikowi poczucie pewnego chwytu oraz zamontowany w najgłębszej części listwy pasek LED. Zabieg ten sprawia, że całość wygląda niczym wyrzeźbiona światłem.

Zainspiruj się

KAŻDA OSOBOWOŚĆ TO INNA KUCHNIA

foto1foto2foto3

ZOBACZ NASZE BROSZURY, KTÓRE POMOGĄ CI DOBRAĆ
ODPOWIEDNI STYL I ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas