KOLEKCJA SIEMATIC
MONDIAL

Wizjonerski dizajn kolekcji Mondial wyrażony poprzez nowoczesny i geometryczny język form pozbawionych ornamentów i tradycyjnej stylistyki.
Styl kolekcji Mondial przełamuje tradycyjne ograniczenia dotyczące projektowania kuchni, wykorzystuje odważne kolory i kształty oraz połączenia z wyrazistymi materiałami, otwierając nowy, wspaniały, gęsty i zmysłowy emocjonalny świat, po raz kolejny kierując rozwojem stylu całej branży kuchennej.

MONDIAL 1

ODKRYJ NOWY ŚWIAT KOLEKCJI MONDIAL
EMOCJONALNA PODRÓŻ

Rzadko zdarza się, aby szlachetne kamienie naturalne i wykwintne naturalne drewno zostały tak wyraziście zintegrowane z architektoniczną inscenizacją kuchni. Połączenie prostoliniowej geometrii z półkolami i doskonale wyważoną równowagą filigranu z solidnymi elementami ujawnia rzeźbiarską jakość o niezwykłej prezencji i najwyższej wartości. Idealne półkole niezwykle solidnego blatu z ciemnego kwarcytu zdaje się unosić nad filigranowymi szklanymi szafkami z ich delikatnymi frontami.

MONDIAL 2

NOWA INTERPRETACJA LUKSUSU
KUCHNIA WYRZEŹBIONA Z KONTRASTÓW I CZEGOŚ

Stonowane fronty o geometrycznych kształtach kontrastują z wyrazistą elegancją wybranych fornirów z naturalnego drewna w kolorze dębu orzechowo-brązowego. Subtelna gra światła i cienia powstaje w idealnych rogach ściętych ramek. Innowacyjne uchwyty z anodyzowanego i szczotkowanego pozłacanego brązu tworzą harmonijny kontrapunkt.

Zainspiruj się

KAŻDA OSOBOWOŚĆ TO INNA KUCHNIA

foto1foto2foto3

ZOBACZ NASZE BROSZURY, KTÓRE POMOGĄ CI DOBRAĆ
ODPOWIEDNI STYL I ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas