LEO DESIGN

W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami wiemy, jak zaprojektować serce domu – kuchnię - tak, aby uczynić to miejsce wyjątkowym.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy SieMatic i Nolte Kuechen.

O nas 1

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie aranżacji, projektowania i wykonywania wnętrz kuchennych oraz wizualizacji 3D. Specjalizujemy się w realizacjach ekskluzywnych przestrzeni mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur i restauracji. Naszą działalność oparliśmy na współpracy z solidnymi partnerami z Niemiec.

O nas 2

Znajdziecie Państwo u nas najlepsze meble kuchenne zaprojektowane w oparciu o światowe trendy w stylistyce, nowoczesne wyposażenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze meble cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wytrzymałość, które pozostają na lata… Oryginalne wzornictwo sprawia, że każda z wykonanych przez nas kuchni jest niepowtarzalna. Chętnie podejmujemy śmiałe wyzwania designerskie.

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas