NOLTE KÜCHEN
NIEMIECKA JAKOŚĆ

Jakość jest procesem. Gdyby była jedynie standardem, nigdy by nas nie wyróżniała!
Oto filozofia Nolte Kuchen. Wysoką, bezkompromisową jakość Nolte oferuje za korzystną cenę, ponieważ od samego początku stawia na racjonalną koncepcję produkcyjną i płynną logistykę produkcji. Procesy lakierowania i wykańczania powierzchni i krawędzi są doskonale zoptymalizowane i odbywają się na sterowanych komputerowo, w pełni zautomatyzowanych maszynach. Po dokładnym sprawdzeniu każdego elementu przez wyspecjalizowanych pracowników, powstaje precyzyjny produkt który wykracza znacznie poza „rzemieślniczą jakość”.

KUCHNIE NOLTE 1

KUCHNIA NOLTE
PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA

W kuchni toczy się życie: w niej gotujemy, sprzątamy, spędzamy czas z bliskimi. To intensywnie eksploatowana przestrzeń, która wymaga szczególnie starannego zaaranżowania.
W kuchniach Nolte możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – masz pewność, że nasze meble doskonale sprostają nawet najbardziej intensywnemu użytkowaniu.
Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz niezawodnym materiałom kuchnie Nolte tworzą funkcjonalną, trwałą i przyjazną przestrzeń do wspólnego życia.

KUCHNIE NOLTE 2

ZAUFANIE JEST DOBRE
KONTROLA JESZCZE LEPSZA!

Meble Nolte podlegają stałemu nadzorowi neutralnych instytucji kontrolnych oraz spełniają dodatkowo wymogi DGM. Firma od lat ustala standardy w zakresie wykorzystania surowców naturalnych. W 2010 roku Nolte Küchen otrzymało certyfikat FSC ® i PEFC w zakresie prospołecznej i przyjaznej dla środowiska gospodarki leśnej.
Od ponad 50 lat firma Nolte Küchen jest kojarzona przede wszystkim z doskonałą jakością oraz specjalistyczną obróbką, opatrzoną znakiem „made in Germany”. Do jej największych osiągnięć w zakresie innowacji technologicznych należą m.in. Prosta siatka wymiarowa MATRIX 150, dekor wewnętrzny czy też linia MATRIXLine 150.

Zainspiruj się

KAŻDA OSOBOWOŚĆ TO INNA KUCHNIA

foto1foto2foto3

ZOBACZ NASZE BROSZURY, KTÓRE POMOGĄ CI DOBRAĆ
ODPOWIEDNI STYL I ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas