KUCHNIA BEZ KOMPROMISÓW

Ekskluzywne, nowoczesne, zaprojektowane na zamówienie kuchnie wymagają odpowiadających im estetycznie i jakościowo urządzeń do zabudowy. Chłodziarek ze stali nierdzewnej idealnie zintegrowanych z dużymi chłodziarkami do wina. Piekarników zharmonizowanych z przeznaczonymi do zabudowy ekspresami do kawy oraz płyt grzewczych z wkomponowaną płytą Teppan Yaki, czy pochłaniaczem. Kluczem do funkcjonalnej przestrzeni jest bogaty asortyment luksusowych urządzeń kuchennych.

AGD 1

GAGGENAU
GDZIE TRADYCJA ŁĄCZY SIĘ Z INNOWACYJNOŚCIĄ

Firma Gaggenau jest od ponad 300 lat prekursorem w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego i cieszy się pozycją lidera innowacji w zakresie technologii i wzornictwa „Made in Germany”. Priorytetem marki była zawsze bezkompromisowa jakość, a także innowacyjna funkcjonalność urządzeń. Ekskluzywne produkty Gaggenau doskonale świadczą o wierności wobec tej ponadczasowej idei. Obietnica marki sprawia, że Gaggenau wyróżnia się na tle sfery codzienności.

AGD 2

MIELE
FUNKCJONALNE SPRZĘTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jakość to najważniejsza cecha, jakiej oczekujemy od kupowanych przez nas urządzeń. Warto od początku inwestować więc w takie, które posłużą am przez długie lata pozostając niezmiennie efektywnymi. Właśnie takie są urządzenia AGD stworzone przez Miele – firmę z ponad stuletnim doświadczeniem, słynącą z produkcji urządzeń najwyższej jakości. Gwarancją najlepszych efektów jest szereg niezawodnych rozwiązań zastosowanych w każdym z urządzeń znajdujących się w ofercie marki Miele.

Zainspiruj się

KAŻDA OSOBOWOŚĆ TO INNA KUCHNIA

foto1foto2foto3

ZOBACZ NASZE BROSZURY, KTÓRE POMOGĄ CI DOBRAĆ
ODPOWIEDNI STYL I ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE

Współpracujemy z najlepszymi

adres
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów

e mail
kontakt@leoprojekt.pl

e mail
+48 500 079 702
+48 666 987 650

facebooknapisz do nas